2016. december 19.

termelo 6Nagy meglepetés volt számunkra, hogy ebben az évben, Pokorni Zoltán polgármester úr javaslatára, a Szövetség az Élő Tiszáért Városmajori Termelői Piac adományát a mi iskolánk kapta.
A termelők saját termékeikből állították össze a gazdag élelmiszercsomagot, amely a zöldség- és gyümölcsféléken kívül péksüteményt, mézet, lekvárokat, szörpöt, tejterméket, száraztésztát, kolbász- és szalámiféléket is tartalmazott. A sokféle élelmiszer mellett egy nagyon szép, kézműves karácsonyi kopogtatóval is megleptek minket.

Az adomány átadása után meginvitáltuk vendégeinket a mi karácsonyi vásárunkba, valamint az egyik szakképző osztályban is megtekinthették, hogyan készítik a fiatalok a különböző szövési technikákkal a munkadarabjaikat.

A Szövetség az Élő Tiszáért Egyesület képviselőitől nagy örömünkre meghívást kaptunk a Nagykörüi Cseresznyefesztiválra.
Köszönjük szépen adományukat, amelynek egy részét a gyermekek már el is fogyasztottak. A méz, a lekvárok, szörpök pedig még hosszú időn keresztül édesítik meg mindennapjaikat.

Ammerné Nagymihály Emília