Fenntartó:
Közép-Budai Tankerületi Központ
Közös tánc, közös élmények
Április végén iskolánk 10 tanulója fellépett a Városmajori Kós Károly Általános Iskola diákjaival a MOM Kulturális Központban.
A fellépés előtt többször is gyakoroltunk együtt.
A fellépés nagyon jól sikerült.
Tanulóink örömmel vettek részt a programban.
Nemrég újra találkoztunk.
A Kós iskola diákjai ellátogattak hozzánk.
Iskolánk udvarán közösen töltöttük a délelőttöt.
Beszélgettünk, sütiztünk és fagyiztunk.
Jó volt újra együtt lenni.
Sok vidám élménnyel gazdagodtunk.
View the embedded image gallery online at:
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeId048e4b6ab0
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeId048e4b6ab0
A 11/3. osztály tanulói megszőtték a ballagási tarisznyákat
View the embedded image gallery online at:
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIdee3abf7fc0
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIdee3abf7fc0
Önálló életvezetés szakkör - látogatás a Citadellához

View the embedded image gallery online at:
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIda90476afc9
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIda90476afc9
Kutyák nemezelése

View the embedded image gallery online at:
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeId80dd61942d
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeId80dd61942d
Osztálykirándulás 12/3

View the embedded image gallery online at:
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIdfbdebe01b1
https://www.gennaroiskola.hu/#sigFreeIdfbdebe01b1








