Intézményünk saját főzőkonyhával rendelkezik, amelynek üzemeltetője a Fővárosi Önkormányzat által működtetett Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet.

Az étkeztetési szolgáltatásban részt vevők elsődleges feladata az élelmezést igénybevevők étkezési igényeinek mennyiségi és minőségi ételsorokkal történő kielégítése életkornak és egészségügyi állapotnak megfelelően a táplálkozás élettani szükségleteihez igazítva és betartva a közétkeztetésre vonatkozó táplálkozás egészségügyi előírásokról szóló 37/2014.(IV.30.) EMMI rendelet előírásait.

Az élelmezési szakemberek az étrend összehangolása során arra törekednek, hogy az étrend változatos és idényszerű legyen, e mellett érvényesüljenek a tápanyagszükséglet követelményei. Fontos szempont a kiegyensúlyozott tápanyagellátás, az ásványi anyagok és a vitaminok szervezetbe jutásának folyamatos biztosítása.

Fontos célkitűzés, hogy az elkészített ételek ízben, színben és megjelenési formában harmonizáljanak egymással, gusztusosak, étvágygerjesztőek legyenek, emellett igyekeznek új alapanyagokat, új ízeket is megismertetni a tanulókkal.

Lehetőség van – írásos orvosi javaslatra - diétás, egyedi étrend összeállítására, biztosítására, amelyhez dietetikus konzultációs segítségét is igénybe vehetjük.

Csak annak a tanulónak tudjuk biztosítani az étkeztetését, akinek az étkezés díját a szülő, vagy gondviselő befizette.

A térítési díjak az alábbiak, melyek tartlmazzák az 50%-os támogatás mértékét, valamint az ÁFA-t

• reggeli 78 Ft
  • tízórai:52 Ft
  • ebéd: 195 Ft
  • uzsonna: 59 Ft
  • vacsora: 179
  • összesen: 563 Ft

Intézményünkben az étkezési díjakat csak banki átutalással lehet befizetni.

Számlaszám: OTP 11784009-15793803-10010000
Közlemény rovatba az intézmény azonosítóját: GVGYP, majd a gyermek nevét kell feltüntetni.

Étkezés lemondása: 8 és 16 óra között a +36-20-611-74-89 telefonszámon.

Heti étlapjaink IDE kattinta elérhetőek
(A napi étkezések a táblázat lapjai között válthatóak)