2015. március 20.

DSC 0124A Budapesti Rendőr-főkapitányság XII. kerületi Kapitányság Rendészeti Osztály Körzeti Megbízott Alosztály szervezésében tartott előadást tanulóinknak a fent megnevezett témakörben Nagy János rendőr törzszászlós és Németh Kinga rendőrhadnagy, szabálysértési előadó.

A jó hangulatú beszélgetésen szó esett a baleset megelőzésen belül a fülhallgató használat és a kapucni veszélyeiről, a KRESZ gyalogosokra vonatkozó szabályairól is. Az előadók közvetlen magatartása,felkészültsége nagy hatással volt a hallgatóságra. A fiatalok igénylik az ilyen jellegű interaktív előadásokat, ahol az ismeretszerzésen kívül választ kaphatnak a kérdéseikre is. Így az előadás végén ígéretet kaptunk arra vonatkozóan, hogy május elején az előadók ismét ellátogatnak hozzánk.