2015. január 16.

Zsűrizés 4Az iskolánk által szervezett „Színezd újra a Koleszt!" rajpályázatra közel 80 alkotást készítettek diákjaink. A verseny zsűrizését a héten tartottuk.
A rajzokat tematikai és technikai megkötés nélkül, egy mintasablonon kellett elkészíteni. A fő szempont az volt, hogy alkalmasak legyen az épületvetítés követelményeinek. A 2015. január 28-án megrendezésre kerülő Fény Napja rendezvényünkön a beérkezett művekből kiállítást szervezünk. Az est fénypontjaként a zsűri által legjobbnak ítélt alkotásokat a kollégiumunk belső udvar felőli falára fogjuk kivetítetni, felejthetetlen vizuális élményt teremtve.

A zsűrinek nagyon nehéz feladata volt, hogy válogasson a jobbnál jobb alkotások között. A döntés több fő szempont alapján született meg. Elsődleges volt a kreatív ábrázolás, a feladat egyedi megközelítése, a kompozíció és az, hogy az épületvetítés szempontjainak megfeleljen.
Több mint egy órás mérlegelés után a döntés megszületett, melyet a Fény Napján ünnepélyes keretek között hirdetünk ki.

A zsűri tagjai: Ammer Orsolya, Ammerné Nagymihály Emília, Kincses Anikó, Mándoki Noémi, Nesztinger Szilárd